Автор «Винні зірки» Джон Грін написав новий потенційний бестселер

Ми чекали п’ять років, залишилося зовсім недовго: 10 жовтня стартують продажі нового роману Джона Гріна Turtles All The Way Down («Черепахи в порядку убування»). Про що він і схожий на попередні книги Гріна, які ми так любимо?
Книга розповість історію 16-річної Ази Холмс, яка ламає голову над зникненням мільйонера. За його упіймання обіцяно солідну винагороду. Але детективна історія – лише частина сюжету. Головні теми – боротьба Ази з обсесивно-компульсивним розладом, а також чутливо зображена історія дружби, любові і близькості. Все, що так добре вдається Гріну. Боротьба Гріна з нав’язливими думками, фобіями та підвищеною тривожністю – не секрет для читачів. Письменник відверто говорить про це, ділиться варіантами терапії і стратегіями боротьби з хворобою. На власному каналі в YouTube він розповів, як успіх книги «Винні зірки» обернувся для нього особистим кошмаром.
«Я дуже вдячний, що «Винні зірки» сподобався читачам. Але в той же час я був шокований, тому що відчував, що поставив собі дуже високу планку і ніколи не зможу повторити успіх», – поділився Джон Грін в одному з відеозвернень. Він також зізнався, що численні прес-тури та зустрічі з читачами тільки підвищили його тривожність.
Як розповіла видавець, головний редактор Dutton Books for Young Readers (молодіжний імпринт видавництва Penguin) Джулі Штраус-Гейбел, новий роман схожий на попередні роботи Гріна тим, що його можна сприймати і як дуже особисте читання, і як каталізатор для бурхливого обговорення.
За бестселлерам Джона Гріна «Винні зірки» і «Паперові міста» зняті фільми. У 2015 році письменник увійшов в рейтинг найбільш високооплачуваних авторів за версією Forbes з річним доходом $9 млн. Стартовий тираж книги Turtles All The Way Down складе 1,5 мільйона примірників. Російською мовою скоріше всього книгу випустить видавництво АСТ, в якому виходили попередні романи автора.

Добавить комментарий