Білл Гейтс дає рекомендації щодо літнього читання

Білл Гейтс видає книжкові рекомендації за розкладом: на початку літа список читання на канікули, взимку – головні книги року. У свіжих радах історії і дослідження, які змусять нас задуматися, що значить по-справжньому спілкуватися з іншими людьми і чути їх. Це книги-подорожі, які перенесуть в незвідані куточки планети.
«Літо – чудовий час для втечі: на пляж, гори або світ хорошої книги. В цьому році я виявив, що мене особливо привертають книги, виштовхують на вулицю (я не маю на увазі міську вулицю). Книги мого річного списку вивели мене за межі власного досвіду, я дізнався дещо нове про те, як обставини життя формують нас і яким шляхом іде людство», – пише Білл Гейтс у своєму блозі.
Свіжі дослідження, мемуари і навіть один художній роман допомогли Гейтсу краще зрозуміти, як це – бути дитиною від міжрасового шлюбу в спеціальній резервації ПАР. Чи молодою людиною, яка намагається втекти з жебрака сільського району в Аппалачах. А як живеться синові арахісового фермера в Плейнсе, самому маленькому містечку штату Джорджія?

Добавить комментарий