Черкассы

Як повідомляють Черкаси з посиланням на Provce, 28 квітня 2018 року в Черкасах влаштують День фонтанів.

В цей день запрацює більшість міських фонтанів. У найбільших з них, які розташовуються на площі ДК «Дружба народів», у водопарку підприємства «Водоканал», в сквері за будівлею обласної ради і в Долині троянд на всіх глядачів чекає святкова програма. У ній візьмуть участь міські заклади культури та позашкільні установи. Детальніше на cherkasy-city.com.

Зокрема, на площі ДК «Дружби народів» з 12.00 до 12.50 з концертно-розважальною програмою «Фарби життя» буде виступати Центр дитячої та юнацької творчості.

У водопарке підприємства «Водоканал» з 11.30 до 12.30 свою концертно-розважальну програму під назвою «Грає вода водограю» представить Будинок культури ім. І. Кулика.

У сквері біля будівлі обласної ради з 12.00 до 13.00 для глядачів з програмою «Водограй» виступить Багатопрофільний молодіжний центр.

А в Долині троянд з 11.00 до 13.00 відбудеться молодіжна програма, у якій візьмуть участь колективи Палацу молоді.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Сергія Воронова, приємна атмосфера свята дасть можливість кожному відволіктися від трудових буднів. А мер Анатолій Бондаренко запросив всіх жителів міста і гостей міста завітати на свято, щоб отримати гарний настрій і позитивні емоції.

Нагадаємо, що в Черкасах працює 11 фонтанів. Першим фонтаном, який запрацював у місті, є фонтан біля обласної ради. Його спроектували відразу після проголошення створення Черкаської області. Правда, в той час скульптура фонтану була у вигляді дівчини з пензлем калини, яку згодом замінила чаша у формі квітки, а недавно фонтан придбав той вид в якому існує і зараз.

Всі фонтани міста за своїм унікальні і особливі, у кожного з них є свій неповторний вигляд і кожен встиг завоювати любов черкасців і гостей міста.

Добавить комментарий