«Чернетка» по книзі Лук’яненко вийде на екрани у березні 2018 року

Завершені зйомки фільму з соціальної фантастики «Чернетка» Сергія Лук’яненка. Очікується, що він вийде в прокат у лютому-березні 2018 року.
Про це повідомила продюсер картини Наталія Мокрицька на очній захисту вітчизняних кінопроектів в прес-центрі ТАСС. Режисер – Сергій Мокрицький, відомий за фільмом «Битва за Севастополь». У головних ролях знімалися такі відомі актори, як Юлія Пересільд, Євген Циганов, Андрій Мерзлікін. Центральне місце в картині віддано артистам Микиті Волкова («Криза ніжного віку») і Євгенію Ткачуку («Тихий Дон»).
«Чернетка» – одне з найулюбленіших творів у фанатів Сергія Лук’яненка. Роман написаний фантастом в 2005 році. Раніше у письменника вже два рази купували права на її екранізацію, але ніхто так і не добрався до фінальної стадії. Кінокомпанія «Нові люди» стала третьою власницею прав, і саме ця спроба увінчалася успіхом. Основа сюжету – історія Кирила, хлопця, якого в один непрекрасний день все забувають. Власником його квартири виявляється інша людина, друзі дізнаються, батьки ввічливо цікавляться, хто перед ними. З попелу минулому житті з’являється нова, до межі дивна реальність. З’ясовується, що наш світ – полігон для Аркана, або Землі-1. Час там відстає від нашого на 35 років, а Кирила вихідці з іншої планети вибрали на роль провідника. До звичайного для фантастики динамічного сюжету в «Чернетку» примішаються роздуми про політику, суспільстві і зміну історичних епох.
Знімальна група «Чернетки» обіцяє, що це буде щось зовсім нове, чого раніше в кіно ще не було. У той же час у фільмі є відсилання до «Нічного» і «Денного» дозорам. Це третій за рахунком роман Сергія Лук’яненка, який буде екранізований. У 2004 і 2006 році в прокат вийшли дві частини «Нічного дозору» (режисер Тимур Бекмамбетов). У 2006-му на екрани вийшов фільм «Азирис Нуна» за романом «Сьогодні, мама». У романа «Чернетка» є продовження – «Чистовик», так що при комерційному успіху проекту з нього цілком може вийти історія з продовженням.

Добавить комментарий