Черновцы

Все основне, що можна і варто подивитися, знаходиться в місті відносно недалеко один від одного. При правильному маршруті за кілька годин, тобто в межах одного дня, можна побачити основні визначні пам’ятки центральної частини Чернівців. Єдино, на що, можливо, варто виділити окремий день-це на Університет.
Чомусь відвідування цього історичного місця зажадало від нас сил найбільше. Може очікування екскурсії на спеці внесли свою лепту, а може просто «магнітні бурі», але після цього нам уже хотілося тільки відпочити де-небудь в затишному ресторанчику чи кафе, а не знайомитися з чимось ще. Детальныше на Сайты Черновцов.

Університет або Резиденція митрополитів у Чернівцях.
Однією з основних визначних пам’яток Чернівців є Університет, який знаходиться в центрі міста. До нього веде, за дивним збігом, вулиця Університетська. Це обов’язковий елемент всіх екскурсій, які проходять в Чернівцях. Треба сказати, що так – досить красиво, особливо зовні. Викладена різнобарвною черепицею дах, надає незвичайний вигляд всьому комплексу.

Запускають на територію групами, приблизно кожні півгодини. Коштує це задоволення 20 грн (2013 рік). Можна і дешевше — за десять, але треба кудись бігти платити і, до того ж не скрізь потім пустять на території самого Університету.

Так що не варто самостійно щось дивитися. Стоїмо і чекаємо, поки чергову групу не забере екскурсовод, не проведе по залах основного корпусу і не розповість кілька цікавих історій.

Крім основного корпусу, де знаходиться кілька залів з назвами Мармуровий, Блакитний і Червоний на території комплексу знаходиться церква.

Добавить комментарий