Черновцы

Вчора у Верховній Раді народні обранці обговорювали ситуацію, що склалася в Україні. Нагадуємо, що з-за ескалації конфлікту і військову агресію російських військових на Азовському морі президентом, після засідання Ради нацбезпеки і оборони, запропонував оголосити тимчасове військове положення в деяких областях України, інформують «yes-chernivtsi.com.ua» передає acс.cv.ua.
Більшість народних депутатів з Буковини активно підтримали введення воєнного стану в Україні. Проголосували «за» депутати Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Іван Рибак, Владислав Севрюков, Богдан Онуфрик, Григорій Тіміш, Марія Матіос, Віктор Король, Сергій Рудик. А ось Оксани Продан під час голосування не було. «За» проголосували депутати з Народного Фронту, які представляють Буковину: Микола Федорук, Максим Бурбак, Михайло Гаврилюк. Проти були лише два депутати з Буковини, які є членами опозиційного блоку Іван Мирний та Михайло Папієв.

Нагадуємо, що воєнний стан хотіли ввести на 60 днів, але потім вирішили, що поки введуть тільки на 30 днів. Воєнний стан оголосили не в усіх регіонах України, а тільки в 10 областях: Луганській, Вінницькій, Сумській, Миколаївській, Харківській, Одеській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій, Донецькій. Воєнний стан ввели вперше за всю історії незалежної України. В указі, оприлюдненому на сайті Верховної Ради, йдеться, що військовий стан вводиться з 14 години 26 листопада.

У той же час, президент підкреслив, що обмежувати права і свободи громадян влада буде тільки у разі наземної російської військової агресії.

Добавить комментарий