Днепр

Дніпро відомий як індустріальне місто. Однак має він і іншу сторону-чудові парки, безліч музеїв і театрів, мальовничі пейзажі на тлі широкої річки. Туристам в Дніпрі точно не доведеться нудьгувати.

А як же бути, якщо часу мало, а так хочеться побачити місто з кращого боку? iodessit.com порадить, які 5 місць варто відвідати, щоб місто запам’яталося яскравими враженнями.

Катеринославський бульвар
Це дивовижна пішохідна зона в центрі міста. Відвідати бульвар краще ввечері, коли включають ліхтарі. Серед вечірніх вогників причаїлися безліч магазинів, ресторанів і кафе, які так і приваблюють відвідувачів. Особливий шарм бульвару надають чарівні фонтани і кам’яні лави.

Привертає увагу і пам’ятник Бізнесменові, який обріс легендами про своє походження. А ще кажуть: якщо потерти сигарету в руці чоловіка — до грошей, а якщо посидіти у нього на колінах — це до щасливого шлюбу.

Монастирський острів
Біля парку Шевченка розташований пішохідний міст, завдяки якому можна дістатися до Монастирсього острова.

У IX ст. на острові існував візантійський монастир. Зараз здалеку красуються білосніжні стіни і позолочена лазня Миколаївської церкви, побудованої на місці язичницьких святилищ. Ходять легенди, що десь на острові захований Філософський камінь.

Поблизу храму розташований один з найбільших в Україні пам’ятників Козарю. А ще на острові можна відвідати кафе, зоопарк, акваріум, атракціони і помилуватися пейзажами з колеса огляду. На іншій стороні острова — пляжна зона.

Аерокосмічний музей ім. А. М. Макарова
Дніпро — це ще й космічна столиця України, тому радимо обов’язково відвідати музей космонавтики. Там ви побачите справжні космічні станції, супутники, бойові ракети і багато інших цікавих об’єктів. Ви зможете оглянути виставку в залі, а потім ознайомитися зі зразками ракетного озброєння на майданчику музею.

Центр «Менора»
Це самий єврейський комплекс у світі. Його формують сім веж, найвища з яких досягає 77 м у висоту. Загалом «Менора» займає площу 50 тис. м2. Перший поверх називається «Галерея». Він виконаний з унікального єрусалимського каменю і мармуру.

На території галереї можна відвідати кафе, творчі майстерні, туристичні агентства, сувенірні магазини тощо. Найпопулярніше місце центру — оглядовий майданчик на рівні 17 поверху.

Завод «Інтерпайп»
Інтерпайп Сталь — найбільша приватна інвестиція за всю історію незалежної України. Завод надзвичайно популярний серед городян і туристів, тому тут проводять екскурсії.

Дизайн «Інтерпайпу» — справжній витвір мистецтва. На прохідній розташований великий павільйон з металоконструкцій у вигляді незвичайної інсталяції з труб. На території заводу можна помилуватися скульптурами, а фасад заводу прикрашають картини. Над створенням цих скульптур і картин працювали кращі європейські майстри. На заводі є багато Арт-об’єктів, в тому числі скляний коридор-відмінне місце, щоб зробити селфі.

До речі, екскурсії по заводу безкоштовні, але для цього попередньо запишіться по телефону.

Це лише кілька ідей, куди можна сходити в Дніпрі. Крім цих місць, є безліч інших варіантів — Потьомкінський палац, водоспад «Поріг ревучий», набережна Дніпра, парк Лазаря Глоби, парк ракет тощо. Вибирайте, що вам більше подобається, і нехай подорож по Дніпру назавжди залишиться у вашому серці.

Добавить комментарий