Харьков

Бізнесмени Харьков і Китаю підписали діловий договір.
На підставі проекту «Один пояс — один шлях», запропонованого Китаєм багатьом країнам світу, Харків і Шанхай уклали ряд важливих ділових договорів. Тепер на базі найбільшого ринку Європи – Барабашово, що знаходиться в місті Харкові, а так само 14 за величиною за площею у світі, буде налагоджено виробництво швейної техніки, а так само різноманітних текстильних виробів і тканин.

Відтепер в галузі текстильної промисловості буде створено єдину базу made in Ukraine, на основі якої будуть створюватися взуття та одяг, прикраси для дому та постільна білизна, всілякі тканини, за китайськими технологіями. Так само відтепер український ринок буде ще більш активно співпрацювати з китайським.

Голова Національного галузевого партнерства у легкій промисловості України Fashion Globus Ukraine, а так само радник міністра освіти і науки України Голда Виноградська повідомила, що співпраця ринків України та світу починається саме тут, у Харкові, з запуску легкої промисловості угоди з Китаєм.

Нагадаємо, що Шанхай і Харків тепер тісно співпрацюють разом у розвитку легкої промисловості України. Це все відбувається завдяки проекту, запущеному в 2013 році на розвиток різних промислових галузей країн, на основі співпраці з Китайською Народною Республікою. Харкову випала доля співпрацювати саме з Шанхаєм, в слідстві їх схожості в розвитку і наявності безлічі однакових промислових підприємств.

Добавить комментарий