Харьков

Мер міста Харкова Геннадій Адольфович Кернес підписав указ, в якому значиться про те, що зимові свята в місті почнуться 23 грудня 2018 року. Детальніше розповість KharkovYes.

Як правило, у Харкові всі зимові свята починаються після відкриття головної ялинки міста на площі Свободи, яка, зазвичай, відкривається до дня святого Миколая – опікуна всіх бідних, хворих та дітей. Цього року Харків трохи відійшов від правила, і відкриття ялинки планується на 26 грудня (середа), о 17: 00. Після цього почнеться маса урочистостей, балів і свят по всьому місту. ДЕтальніше на kharkovyes.com.ua.

Мер міста ухвалив так само, що ялинка в парку розваг і відпочинку імені Максима Горького буде відкрита в неділю 23 грудня. Щоб «розвантажити» головну площу, в парку Горького теж буде новорічний концерт 31 Грудня 2018 по 1 січня 2019 року. На свята кличуть всіх бажаючих.

Найбільш всіх харків’ян у ці зимові свята обрадує Палац Спорту, який запрошує всіх бажаючих будь-якого віку на новорічні вистави, на хокейні матчі юнацьких та дорослих збірних, на вистави…

Геннадій Кернес затвердив своїм підписом, що зимова казка розпочнеться з Парку Горького 23 грудня 2018 року. Нагадаємо, що біля кожної ялинки будуть діяти хатинки з частуваннями, чаєм і шашликом, будиночки Дідуся Мороза, пошти Санта Клауса, і так само можна буде побачити справжніх дідів Морозів та Снігуроньок на всіх площах і у всіх парках зимового Харкова.

Добавить комментарий