Харрі Холе: що з ним зробила «Жага»?

Вчора в Росії вийшла одинадцята книга знаменитого норвежця Ю Несбе «Жага». Довгоочікувана подія, з-за якого ми переживали 4 роки. Оскільки багато ще не відкривали книгу, але дуже хочуть знати, як справи у головного героя, ReadRate допоможе.
Як відомо з анотації, Харрі Холе вже кілька років як щасливий і гармонійний, однак «повертається на службу в поліцію Осло, щоб почати полювання за серійним вбивцею, нападаючим на тих, хто призначає побачення через сайт знайомств». Злочинець дійсно варто уваги Холі: він не просто вбиває своїх жертв, але і п’є їхню кров. Що значить щастя за версією Холі? Де він працює, правда, що не п’є, і якою стала справжня причина повернення на службу?
Обережно! Якщо ви з тих, хто не любить псувати зустріч з текстом навіть найменшими спойлерами, краще не читайте далі. Інші можуть сміливо йти вперед, тому що відомо: робити спойлери до текстів Ю Несбе – справа невдячна і практично неможливе. Передбачити сюжет не можна, занадто витончені кола він виписує і занадто часто змінюється.

Добавить комментарий