Хелен Філдінг вручать свиню за роман про дитину Бріджит Джонс

Зовсім скоро, 27 травня, автор серії книг про Бріджит Джонс Хелен Філдінг стане володаркою глостерської плямистої свині. Це традиційний приз, який вручається переможцям літературної премії імені Пелама Гренвилла Вудхауса за смішні книги.
«Дитина Бріджит Джонс» – найсвіжіший роман з циклу про безжурною Бріджит і її пригоди на роботі та особистому фронті. У ньому злегка вже доросла і остепенившаяся героїня вагітніє, але не може зрозуміти, хто з двох залицяльників є батьком дитини. Ті, хто читав книгу або дивився однойменний фільм, вже знають, хто, – і дуже задоволені таким фіналом.
Комічна літературна премія імені Пелама Гренвилла Вудхауса, автора серії книг про пригоди Дживса і Вустера, була заснована в 2000 році. Щорічно вона присуджується кому-небудь з британських письменників за саму смішну книгу. У різні роки переможцями ставали Джонатан Коу за роман «Клуб ракалий», Іен Макьюен з книгою «Сонячна» і Террі Пратчетт і його «Справа тютюн». Особливого нагородного фонду у цієї премії немає, а той, що є, дуже смішний. Переможцю вручають пляшку шампанського, 52 томи Вудхауса і називають на честь книги глостерскую плямисту свиню. За бажанням письменник може забрати її додому.
Хелен Філдінг вже відреагувала на результати премії, сказавши, що буде дуже рада отримати свиню. Свинка Дитина Бріджит Джонс стане власністю письменниці, 27 травня, на щорічному фестивалі Вудхауса в Уельсі.

Добавить комментарий