Хмельницкий

У мікрорайоні Озерна побудують проїзд до нового навчально-виховного комплексу. Далі розповість про це «Хмельницкий Майбутнього».

Мікрорайон Озерна розвивається швидкими темпами. Навчальні заклади переповнені учнями та дошкільнятами. Цю проблему має вирішити новий сучасний навчально-виховний комплекс. На Озерній триває будівництво освітнього закладу, яке розраховане на 480 школярів і 215 дошкільнят. Очікується, що дитсадок буде готовий влітку цього року. Отже, з вересня Дошкільнята зможуть піти в новий садок. Сучасний НВК будують на вулиці Залізняка, 32. Будівельні роботи почалися ще в 2016 році. Загальна кошторисна вартість сучасного НВК становить 100 000 000 гривень. Заклад будують відповідно до всіх норм і правил, з використанням новітніх технологій. Тут будуть просторі класи та групи, харчоблоки, спортивні та актові зали. Для кожної групи в садку буде роздягальня, спальня та ігрова кімната, а також роздільний санвузол з душем. На території НВК облаштують спортивні та ігрові майданчики зі штучним покриттям. За словами міського голови Олександра Симчишина, це найбільше будівництво освітнього закладу в області і одне з найбільших в країні за всі роки незалежності.

У Хмельницькій міській раді повідомляють, що у зв’язку з активною розвитком мікрорайону Озерна виникла необхідність в облаштуванні внутрішньоквартального проїзду від вулиці Залізняка до вулиці Лісогренівецької, 16/2. Загальна протяжність запланованого будівництва становить близько 200 метрів. Зараз проект пройшов експертну перевірку. Також оголосили тендер на виконання робіт.

На будівництво проїзду передбачили 1,5 млн. гривень з міського бюджету. В управлінні житлово-комунального господарства розповідають, що при уточненні бюджету розглянуть питання про виділення решти необхідних коштів для будівельних робіт.

Добавить комментарий