Хмельницкий

У Хмельницькому створять міський лікувально-діагностичний центр. Рішення про злиття міських поліклінік №1, №2, №3, №4 та комунального закладу «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» і створення на їх базі комунального підприємства «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» прийняли депутати міської ради. Далі розповість про це «Хмельницький Майбутнього».

Начальник управління охорони здоров’я Хмельницкий міської ради Борис Ткач розповів, що створення Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру зробить лікарів доступними для пацієнтів. Хмельничани обирати того фахівця, якому довіряти і в якого прагнуть проконсультуватися.

Якщо пацієнт матиме бажання пройти всі необхідні обстеження на базі однієї установи, то він зможе це зробити. Якщо людина проживає в центрі міста, а хоче звернутися до фахівця, який працює в медичному закладі, розташованому в іншому мікрорайоні, то зможе це зробити безперешкодно.

В рамках реформи придбають сучасну комп’ютерну техніку для оснащення поліклінік. На це виділено майже 1 млн. 300 000 гривень з міського бюджету. Це також підвищить рівень надання послуг.

Додамо, що в Україні триває кампанія з підписання декларацій щодо вибору сімейного лікаря, педіатра або терапевта. За 9 місяців 2018 і 10 днів нового року в Хмельницькому підписано 196000 400 декларацій, а це 73% населення. Кампанія з вибору лікаря почалася в квітні 2018 року і є безстроковою. За словами начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Бориса Ткача, кампанія з підписання декларацій з сімейними лікарями триватиме. Також хмельничани зможуть змінити лікаря і підписати договір з іншим фахівцем у зв’язку з переїздом або іншими причинами. З наступного року пацієнти, які не підписали декларації, не зможуть отримати направлення сімейного лікаря для проходження обстеження. Тоді за необхідні процедури їм доведеться платити. Тому хмельничанам, які ще не визначилися з лікарем, рекомендують зробити це найближчим часом.

Добавить комментарий