Хочете безкоштовно почитати найсвіжіші дитячі книги?

Одинадцять казок для найменших, десять фантастичних – в прямому і переносному сенсі – романів для тих, хто постарше, і десятки приголомшливих циклів ілюстрацій для всіх, хто в душі дитина. «Нова дитяча книга» оголосила шорт-лист. Все можна дивитися, читати і не забувати голосувати.
Читати книги для найменших і голосувати за них можна тут, зачитуватися фантастикою – тут, а розглядати ілюстрації (дійсно чарівні!) слід за цим посиланням. У фінал «Нової дитячої книги» вийшла 31 заявка з 4932, що надійшли на конкурс, а конкурс на потрапляння в шорт-лист склав 159 заявок на місце. В цьому році оцінить роботи та обере переможця експертне журі, у складі якого поет і перекладач Марина Бородицкая, поет Андрій Усачов, письменники Маріам Петросян, Андрій Лазарчук, Олексій Пехов, Олена Бичкова, Наталія Турчанінова, журналісти і оглядачі, ілюстратори Лев Каплан, Антон Ломаев, Євген Антоненков та інші.
Паралельно працює «народне голосування» конкурсу, де вибрати улюблену книгу може кожен з нас. Церемонія підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться 28 вересня у Російської державної дитячої бібліотеки.
«Нова дитяча книга» – щорічний конкурс в галузі дитячої і юнацької літератури. Він був заснований видавництвом «Росмэн» в 2009 році. На конкурс розглядаються раніше не публікувалися рукописи, написані російською мовою. З 2015 року існує також номінація для художників «Нова дитяча ілюстрація». Головним призом конкурсу «Нова дитяча книга» є контракт з видавництвом «Росмен». В свій час з «Нової дитячої книги» виросла відома фентезі-сага «Часодеи» Наталії Щерби, головні призи отримували і такі тепер вже відомі письменники, як Ий Ен і Ганна Нікольська.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *