Киев

У зв’язку з прогнозованим Укргідрометцентром погіршенням погодних умов спецтехніка КК «Київавтодор» розташована на вихідних позиціях і готова оперативно приступити до роботи. Про це повідомили в комунальній корпорації на сайті КМДА. Все детельныше в роздылы Киев.

Готові до роботи також бригади з ручного прибирання. Разом з малогабаритної спецтехнікою (тракторами, минипогрузчиками, машинами «Bucher») вони будуть забезпечувати обробку протиожеледними матеріалами та прибирання від снігу тротуарів, зупинок громадського транспорту, підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, які обслуговуються дорожньо-експлуатаційними підприємствами «Київавтодору».

Фахівці «Київавтодору» зазначають, що зараз головне завдання-не допустити ожеледиці на дорогах та вулицях міста, адже погодні умови-мокрий сніг та температура повітря близько 0°С-1°с-швидко перетворюють вологий асфальт на ковзанку. Вже проведена обробка протиожеледними матеріалами найбільш вразливих до утворення ожеледиці ділянок вулично-дорожньої мережі-мостів, шляхопроводів, спусків і підйомів.

Добавить комментарий