Киев

Відбулося 60-е судове засідання у справі екс-голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, якого звинувачують у причетності до розгону студентів на Майдані у листопаді 2013 року. На суді, який пройшов 7 грудня, Попов попросив Генпрокуратуру зняти з нього необґрунтовані звинувачення. Детальніше в розділі Киев.

«Я 5 років співпрацюю зі слідством. Вже опитано понад 100 потерпілих і свідків, але жодного доказу вчинення злочину не надано», – зазначив він.

Клопотання Попова долучили до справи.

Нагадаємо, за даними ГПУ, досудове розслідування встановило, що в ніч з 29.11.2013 на 30.11.2013 екс-голова КМДА Попов, діючи за попередньою змовою з екс-заступником голови РНБО В. Сівковичем, начальником ГУМВС України в місті Києві В. Коряком та іншими високопоставленими особами дав вказівку про завезення на Майдан Незалежності в Києві комунальної техніки для встановлення новорічної ялинки, а В. Коряк у свою чергу, використовуючи цю обставину, віддав наказ про розгін мирного мітингу працівниками полку міліції особливого. Внаслідок цих протиправних дій понад 80 громадян отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Добавить комментарий