Киев

Відбулося 60-е судове засідання у справі екс-голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, якого звинувачують у причетності до розгону студентів на Майдані у листопаді 2013 року. На суді, який пройшов 7 грудня, Попов попросив Генпрокуратуру зняти з нього необґрунтовані звинувачення. Детальніше в розділі Киев.

«Я 5 років співпрацюю зі слідством. Вже опитано понад 100 потерпілих і свідків, але жодного доказу вчинення злочину не надано», – зазначив він.

Клопотання Попова долучили до справи.

Нагадаємо, за даними ГПУ, досудове розслідування встановило, що в ніч з 29.11.2013 на 30.11.2013 екс-голова КМДА Попов, діючи за попередньою змовою з екс-заступником голови РНБО В. Сівковичем, начальником ГУМВС України в місті Києві В. Коряком та іншими високопоставленими особами дав вказівку про завезення на Майдан Незалежності в Києві комунальної техніки для встановлення новорічної ялинки, а В. Коряк у свою чергу, використовуючи цю обставину, віддав наказ про розгін мирного мітингу працівниками полку міліції особливого. Внаслідок цих протиправних дій понад 80 громадян отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *