Киевский студент разработал проект сквера

Молоді столичні архітектори точно ще завоюють кращі архітектурні нагороди. За проектом київського студента створять зелений парк на Виноградарі. Киевский студент разработал проект сквера.
На перетині вулиць Світлицького і Перемоги буде облаштована зелену зону для киян.
Тут вже зняли бетонні плити і готують грунт для прокладки доріжок. За планом тут має бути дитячий майданчик, комфортні лавки, яскраве освітлення вночі і найголовніше, зелена паркова зона, де влітку кожен зможе відпочити з книжкою або просто насолодитися природою.

Проект розробив студент столичного будівельного університету. Незважаючи на те, що план майже професійним, його передали на коригування старшим фахівцям в області архітектури.
Сам студент не розповідає про себе.

Здається, йому популярність і визнання не потрібні. Єдине, що відомо-це те, що він навчається тільки на третьому курсі бакалаврату.

Особливістю його проекту стало те, що в парковій зоні всі доріжки ведуть в центр, де своєрідним оазисом виступатиме зелена зона.

Планують там розмістити газон для комфортного відпочинку жителів Виноградаря.

Ідея дійсно вразила столичних чиновників своєю новизною.

Зазвичай в парках доріжки ведуть до пам’ятника. Цю традицію почали ще в царські часи.

До речі, коли гулятимете столицею зверніть увагу на парк Шевченка. Це класичний приклад такої ландшафтної архітектури. Там, доріжки раніше вели до пам’ятника Миколі I, а після Жовтневої революції до пам’ятника Тараса Шевченка.

За радянських часів була традиція паралельного планування доріжок в парках. Це відповідало стилю монументалізму, коли людина повинна була отримати враження величності від відвіданого парку або архітектурного комплексу.

Киянин знайшов абсолютно інноваційний підхід до створення парку.

Добавить комментарий