Kiyevlyanka

Будь-яка бесіда про одяг, меблі, побутову техніку завершується сакраментальною фразою: «Люблю якісні речі». Чому ж ми продовжуємо ходити по розпродажах і купуємо сумнівні речі, яким потім доведеться роками подорожувати по полицях шаф. Як же перестати купувати все підряд і перейти на потрібні і якісні речі?

Є хороший привід поговорити про це. Тим більше, що зовсім недавно, 8 листопада, був Всесвітній день якості. . Цей день відзначений у календарі для того, щоб звернути увагу споживача на проблеми якості продукції та послуг. Якість для світової економіки – поняття дуже важливе. Детальніше на kiyevlyanka.

Що мають на увазі під словом «якість»? Як відрізнити гідну річ від «одноразової»? Якість – це те, що служить нам довго і ефективно. Значить, купувати якісні речі – це правильно.

Чому ж тоді ми тягнеться до гаманця, побачивши привабливу ціну? Розуміємо при цьому, що за умовні 20 гриві річ просто не може бути якісною.

«З дешевої рибки несмачна вуха», — розхоже прислів’я, як завжди, права.

Варто міцно засвоїти: неякісні не економлять наш бюджет. Які-дізнавалася kiyevlyanka.info

Неякісне швидше виходить з ладу: техніка швидше ламається, синтетичний одяг неприємно носити, і вона швидше покривається катишкамі, шампуні та миючі засоби дорогих брендів, як правило, більш концентровані, і на одне застосування їх потрібно менше, тому однієї баночки або флакона вистачає на більш довгий термін.
Дешеві речі не підлягають ремонту,, одяг з синтетики рветься не по шву, про ремонт копійчаних дитячих іграшок ніхто й не заїкається.
Для бізнесу неякісні речі — антиреклама. Клієнти просто не повернуться до препринимателю якщо відчують, що він економить на неякісної продукції.
Ручна праця коштує дорого, натуральні матеріали краще крихкого пластику, ефективність дорогого крему доведена клінічними дослідженнями. А це, природно, коштує грошей.

Фінансова складова часто впливає на прийняття рішення про покупку. Але товари низької якості не тільки обходяться нам «дорожче» в довгостроковій перспективі, але і: дешеві речі шкодять екології, приносять менше задоволення

Як же купувати якісне і при цьому менше витрачати

Усвідомленість — це перший помічник у цій справі. Наприклад, 20 предметів гардероба з синтетики рівні за вартістю 4 якісним речам

Планування бюджету. Це має на увазі і усвідомлений підхід до витрат, і відкладання коштів на якісні і більш дорогі речі.

Уважне ставлення до покупок. Завжди звертайте увагу на склад виробів і продуктів, на гарантійний строк або строк придатності, читайте відгуки на товари, які ви запланували придбати.

Купувати максимально якісне з того, що доступно вам — це шлях до економії, а не марнотратство. Спробуйте почати вже сьогодні.

Добавить комментарий