Книгу соліста гурту Скрябін вирішили екранізувати

Книга «Я, Побєда і Берлін» була видана в 2006 році і стала літературним дебютом українського співака.
Книгу соліста групи «Скрябін» Андрія Кузьменка «Я, Побєда і Берлін», в основі якої лежать реальні події з життя музиканта, екранізує компанія Star Media, повідомив на Одеському кінофестивалі генеральний продюсер компанії Влад Ряшин.

«Ми цілий рік займалися девелопментом, нарешті прийшли до якісної синопсису цієї історії, яку можна розвивати в повноцінний сценарій. Ми також отримали підтримку дружини Андрія — Світлани Кузьменко», — заявив Ряшин.

Книга «Я, Побєда і Берлін» була видана в 2006 році і стала літературним дебютом українського співака, письменника, телеведучого і фронтмена гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка.

У книзі автор описав поїздку в Берлін зі своїм другом Бардом на старому і порваному автомобілі марки «Перемога». По дорозі герої книги потрапляють у різні пригоди.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко загинув у ДТП два роки тому, 2 лютого 2015 року. Відомому співакові і продюсеру було 46 років.

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби відкрили меморіальну дошку на честь Андрія Кузьменка, відомого як Кузьма Скрябін, який загинув 2 роки тому в ДТП.

Добавить комментарий