Кованый козырек

Козирки і навіси на замовлення від кузні «Веотаб» — це гідні і красиві, якісні та надійні вироби з металу для вашого будинку. Ми виготовляємо металоконструкції в місті Волгоград (Волзький, Волгоградська область) за доступною ціною з доставкою і установкою, які вже включені у вартість. Якщо вас цікавлять ковані навіси і козирки на замовлення в Волгограді, телефонуйте, і ми відповімо на всі Ваші запитання і приймемо заявку на виготовлення 7-905-330-53-06. Наша продукція представлена в каталогах на сайті з фото і цінами, ми даємо гарантію на вироблені вироби, при виготовленні ми використовуємо художню ковку. У нас кованый козырек.

Козирок або навіс – це своєрідна дах для ганку або для виділеної зони на ділянці. Дана конструкція несе в собі відразу кілька функцій. Перша – практична. Спочатку козирки служать захистом для всієї вхідної групи: ганку, дверей. Вона розташовується прямо над конкретним об’єктом і захищає його від різного роду механічного впливу згори (що актуально для дверей у під’їзд у багатоквартирному будинку або в офісній будівлі) та від численних метеорологічних явищ (дощ, сніг).

Навісні конструкції захищають не тільки сам вхід, але і власника або користувачів. Всім відома проблема падіння бурульок з дахів. Крім того, набагато комфортніше шукати ключі від дверей в момент зливи, перебуваючи під козирком.

Ще одна важлива функція – естетична. Красиві і елегантні козирки або навіси на замовлення здатні стати справжньою окрасою фасаду заміського будинку, підкреслюючи його індивідуальність і стиль. Даний вид металоконструкцій має великий асортимент різних моделей, з яким Ви можете ознайомитися на нашому сайті у відповідному розділі каталогу. Варіанти на будь-який смак: від класичних до екстравагантних, від простих до вишуканих. Також замовити навіс або козирок можна за вашим особливим ескізом, який можна вислати через он-лайн форму заявки на сайті.