Луцк

У свіжому випуску програми «Богатирі. Стронгмен-шоу» за 03.11 – у Луцьку – обласному центрі Волині відбулася матчева зустріч атлетів з України і Європи.

Змагатися вийшли 2 команди по чотири учасники в кожній. Зокрема, в команді України – Новіков Олексій, Сергій Конюшок, Олександр Лашин та Віктор Юрченко, а в команді з Європи – Відас Блекайтис, Марекс Лейтис, Рафаль Кобыляж і Родіон Сукман.

Перша вправа, яка складалася з чотирьох конкурсів, в яких необхідно пронести важкі предмети на дистанцію 20 метрів: естафета з мішками по 100 кілограмів, «суперйок» – коромисло вагою 375 кілограмів, айслан крос – 130-кілограмову колону і сани вагою 200 кілограмів. Щоб дызнатися детальніше натисніть Сайты Луцка.

У першій вправі виграла команда з Європи, а кращим гравцем став 46-річний Відас Блекайтис, який на другому етапі вивів команду вперед.

Другою вправою матчевій зустрічі став командний «лог-ліфт», на якому потрібно було колоду вагою 240 кілограмів підняти якомога більшу кількість разів протягом 2 хвилин парі атлетів. До цього туру дійшло лише по 3 учасники з кожної команди, оскільки українець Віктор Юрченко і поляк Рафаль Кобиляж травмувалися. Отже, боротьба стала більш жорсткою, а від того більш відповідальною.

Українці почали першими і підняли колоду 11 разів за дві хвилини. А команда з Європи змогла підняти колоду 4 рази за 1 хвилину, але на цьому зупинилися. Тому на даному етапі рахунок 1:1.

Третім вправою була «тяга автомобіля» вагою 550 кілограмів, який повинні були підняти максимальну кількість разів 2 спортсмена протягом 2 хвилин. Європейці за вказаний час підняли автомобіль 16 разів, а українці за менш ніж хвилину підняли 17 разів, і на цьому зупинилися, оскільки це вже свідчить про перемогу. Результат третього змагання – 2:1.
Четверта вправа матчевої зустрічі- «дамбл». На ній за 3 хвилини атлет повинен двома руками підняти гирю вагою 90 кілограмів з підлоги, закласти собі на плечі, потім підняти однією рукою над головою і зафіксувати на кілька хвилин до команди судді. У цьому змаганні європейці здалися, тому в підсумку команда з України перемогла з рахунком 14: 11. Зараз загальний рахунок – 3:1.

Добавить комментарий