«Матриця часу»: школярка потрапила в «День бабака»

«Матрицю часу», яка сьогодні вийшла в прокат, варто дивитися в двох випадках: якщо ви любите фільми про американську середню школу. І якщо подобається тема «Дня бабака», але сам «День бабака» за стільки років набрид.
«Перш ніж я впаду» Лорен Олівер – більше ніж young-adult роман. Його читають у всьому світі, і далеко не тільки підлітки. Він про те, що виправити помилки, звичайно, можна, але краще було б їх не робити. Саманта Кінгстон померла 12 лютого, повертаючись з подружками з чергової вечірки. Померла, але не зовсім. «Петля часу» чомусь вирішила, що дівчина буде залишатися серед живих, день за днем проживаючи 12 лютого, поки не виправить усі свої помилки, не позбавиться від зайвого і не прийде до єдино важливому. Намагаючись змінити заїжджену платівку одного дня, розбираючись в причинах цього повторення, Саманта багато чого розуміє. І як огидно вела себе з однокласниками, і що подруги далеко не ідеальні, і вчинки були дурні, і хлопець не зовсім той, що потрібен. Чи вийде все це виправити і що станеться після роботи над помилками?
Фільм, якого сім років чекали фанати Лорен Олівер, по ідеї, повинен бути про те ж. І він про те саме – сценарій майже слово в слово повторює роман. Але магія книги і її глибина кудись зникли. «Матриця часу» схожа саме на підліткове кіно про типовій американській школі з «золотою молоддю», забитої дівчинкою, самим красивим хлопцем у школі та хлопцем-тихонею, безнадійно закоханим в головну героїню. Жанр фільму позначений як трилер, але з трилера там тільки загадка: що такого натворила головна героїня, що доводиться так довго виправляти?
Виручає фільм переконлива гра виконавиці головної ролі Зої Дойч, відомої за «Академії вампірів». «Матриця часу» повинна була стати новим Днем бабака», тільки трилером і про підлітків, а вийшов фільм про егоїстичних і дурних школярів. Подивитися варто, якщо ви вже читали «Перш ніж я впаду» і хочете побачити, як виглядають герої.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *