«Молитва про кохання» Світлани Борковський: чого шукають жінки?

Світлана Борковська – без перебільшення, гуру для багатьох дівчат. Її тренінг «Я – Жінка» змінив незліченну кількість життів, надихаючи тисячі учасниць знайти себе, відкрити в собі найкраще. Нова іпостась Борковський – письменниця.
«Молитва про кохання» вже стала культовою в колах «присвячених», наприклад серед завсідників культурного центру «Білі хмари», де це один з бестселерів весни. Героїня книги Борковський – вона сама. «Молитва про кохання» описує шлях жінки, яка намагається зцілити себе від важкого емоційного і духовного кризи.
На початку двохтисячних років у Світлани було все, чого хочеться більшості сучасних жінок: затишний будинок, красуні-дочки, успішний власний бізнес. Але замість того, щоб відчувати себе щасливим і безтурботним, вона відчувала втому і сум’яття. І ось замкнувши свою імідж-студію на ключ, залишивши зовнішні ознаки успіху, Світлана відправляється в подорож на пошуки істинного я, своєї внутрішньої Жінки. Це подорож реальне, у фізичному сенсі слова – поїздки у святі місця по всьому світу, а також подорож духовне, занурення в світові культури і різні аспекти власної особистості. Це історія про пошуки балансу між мирськими насолодами і божественним.
У книзі Світлани Борковський є все, що так подобається читачкам: описи чарівних місць, де вона побувала, відверті, чуттєві, наповнені цнотливою еротикою оповідання про стосунки з чоловіками, парадоксальні і дієві поради. Книга написана поза всіх загальноприйнятих сьогоднішніх літературних кліше. Тут немає таких хрестоматійних літературних умовностей, як зав’язка, розвиток, фінал, герой – антигерой, конфлікт, сюжет. Тут немає саспенсу, коли читач нервово перескакує через рядки, поспішаючи дізнатися, що ж буде далі». Немає відчуття невідкладності кожної дії і високого ризику для героїні, але в цьому і є життєвість історії. Насправді ні до кого з нас не впадає маніяк, приставляючи ніж до горла: «Давай-ка, ставай по-справжньому щасливою і живий прямо зараз або я вб’ю тебе!» Рутина, сонна безрадісна життя засмоктує поступово. Сірі, ненаполненные дні можуть тягнутися один за іншим, зберігаючи відчуття, що «не відбувається нічого страшного». У героїні книги дістає відваги «вийти з трамвая», який везе по одному і тому ж життєвому маршруту, і зробити крок назустріч любові, пригод, розуміння своєї сутності. Кожна глава книги розповідає про якомусь епізоді з життя героїні, вони подані як притчі – «ключі», які можна застосувати і до власного життя. Ці історії Борковська розповідає на своїх тренінгах. У фіналі кожної глави – невелике афористичное резюме.
У історії кілька казковий кінець: принц зустрічає героїню в аеропорту і обіцяє любити вічно. І тільки знання того, що це не «цукрова» фантазія, а реальна історія відносин Світлани з її чоловіком, також відомим особистісним тренером Михайлом Ляховицким, утримує від того, щоб назвати фінал занадто романтичним і сентиментальним.
«Молитва про кохання» – мудра і надихаюча книга. Відверта, дуже особиста, багата духовним розумінням, сповнене сумом і радістю, світлом і тонким гумором. Вона людяна, повітряна, пустотлива, несамовита. Борковська пише про речі, які дійсно мають значення.
Книга опублікована новим видавництвом «Планж», раніше вже випустив роман про духовних метаннях сучасного чоловіка – «Регулятор» Дмитра Куліша. Історії подані в прекрасному виданні з ілюстраціями художника Іллі Даньшина. Придбати книгу можна в книжковому магазині центру «Білі хмари», в магазині «Москва», а також з безкоштовною доставкою в інтернет-магазині Wildberries.

Добавить комментарий