Найсвіжіші серіали, які знімають за книгами: поспішайте бачити

Якщо ви подивилися «Велику маленьку брехня», «Розповідь служниці», «Американських богів» і хочете більше серіалів по хороших книг, зверніть увагу на цю добірку. У серіальної індустрії нас чекає багато цікавого.
Деякі історії вже вийшли, тому дивитися їх можна не відкладаючи в довгий ящик. А для частини (причому найцікавішою) доведеться запастися терпінням. Світова прем’єра: вже можна дивитися, прем’єра першого сезону відбулася в січні 2017 року, другий сезон вийде 11 жовтня 2017 року
По книзі: Archie Comics, відомі американські комікси з участю вигаданих підлітків Арчі Ендрюс, Бетті Купер, Вероніки Лодж, Баклана Джонса, Реджі Мантла, Шеріл Блоссом і музичної групи «Джозі та кішечки».
«Рівердейл» – це такий спрощений молодіжний «Твін Пікс». Групі підлітків відчайдушно не вистачає пригод на свою голову вони починають копатися в історії маленького містечка, одну за одною відкриваючи таємниці. Смішні жарти, любовні перипетії, життєві драми, трохи детектива – динамічний, захоплюючий серіал, в якому цікаво стежити за кожним з героїв. Світова прем’єра: вже можна дивитися, прем’єра відбулася в квітні 2017 року
По книзі: Famous in Love, Ребекка Серл
Якщо любите серіал «Пліткарки», «Популярна й закохана» вам однозначно сподобається. Письменниця Ребекка Серл адаптувала до серіальним зйомок свою однойменну книгу. Студентці Пейдж Тоунсен посміхнулася удача: вона отримала роль у голлівудському фільмі. Життя кардинально змінилася, тепер навколо неї безліч людей. Тільки от складно зрозуміти, хто з тобою для того, щоб погрітися в променях слави, а хто – просто тому, що любить і цінує. Та ще й важко поєднувати акторство з навчанням… і любов’ю, яка прийшла на пару зі славою. Чи можна бути нещасним, коли ти популярний і закоханий?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *