Названі книги, читання яких підвищує сексуальну привабливість

Вказати читання в якості хобі в особистому профілі – виграшний хід, який робить вас привабливішою для протилежної статі. Чоловіки, які зізнаються в любові до читання, отримують на 19% більше повідомлень, а жінки – на 3% більше. Але не всі книги однаково сексуальні.
У дослідженні eHarmony говориться, що книголюби виявляються «більш інтелектуально цікавими, ніж більшість, і легше встановлюють відкриті і довірливі стосунки з іншими». Проте не кожна книга додає сексуальності: є негласна літературна ієрархія, яку треба враховувати.
Чоловіки, які згадують у списку прочитаного книги Річарда Бренсона «До біса все! Берись і роби!» і «Бізнес в стилі Virgin. Чого вас не навчать в бізнес-школі», отримують на 74% більше уваги, ніж ті, хто цього не робить. Гарне враження справляють також хлопці, які прочитали «Дівчину з татуюванням дракона» (36%), 1984 (21%) і «Код да Вінчі» (5%).

Підвищений інтерес викликають жінки, які прочитали «Голодні ігри» (на 44% більше повідомлень), «Дівчину з татуюванням дракона» (31%) і «Пісня Льоду і Полум’я» (30%). Отримані дані свідчать про те, що Біблія, зазначена як улюблена книга, відштовхує представників обох статей. Згадка в списку прочитаного «П’ятдесят відтінків сірого» призводить до того, що жінки отримують на 16% менше повідомлень (ймовірно, чоловіки не хочуть змагатися в сексуальності з містером Гріємо), а романи Даніели Стіл – на 56%. «Гаррі Поттер» знижує чоловічу привабливість на 56%.
Ось точні дані по впливу популярних книг на привабливість в обох статей.
Чоловіки. Книга і різниця в кількості повідомлень

До біса все! Берись і роби! +74%
Бізнес в стилі Virgin +74%
Дівчина з татуюванням дракона +36%
1984 +21%
Код да Вінчі +5%
Хоббіт -15%
Пригоди Шерлока Холмса -22%
Володар Кілець -24%
Біблія -37%
Серія про Гаррі Поттера -55%

Жінки. Книга і різниця в кількості повідомлень
Голодні ігри +44%
Дівчина з татуюванням дракона +31%
Пісня Льоду і Полум’я +30%
Вбити пересмішника +21%
Гордість і упередження +18%
Серія про Гаррі Поттера +16%
Володар Кілець +10%
Сутінки -6%
П’ятдесят відтінків сірого -16%
Біблія -63%

Добавить комментарий