Новогодние туры в финляндию

Як вам ідея зустріти новорічні свята 2019 на батьківщині Санта-Клауса? Відпочинок у Фінляндії на Новий Рік підійде справжнім поціновувачам казкової атмосфери. Тут ви зможете відвідати місцеві ярмарки, покататися на оленячої упряжці, побувати за Полярним колом і особисто поспілкуватися з Санта Клаусом.

Новорічні свята у Фінляндії починаються з Різдва, яке фіни відзначають 25 грудня. Святвечір місцеві жителі зазвичай вдома, готуючись до головного свята, навіть магазини в цей день працюють лише до полудня. Різдво у Фінляндії відзначають в сімейному колі. В цей день на вулицях панує тиша, міський транспорт та громадські заклади не працюють. Всі веселощі починається з 26 грудня. У нас найкращі новогодние туры в финляндию.

Фінляндія на Різдво вражає своєю красою. Напередодні свята фіни прикрашають будинки і вулиці, створюючи чарівну атмосферу. Починаючи з кінця листопада, можна відвідати місцеві ярмарки, де вам запропонують придбати різноманітні вироби ручної роботи, сувеніри, одяг і традиційні солодощі. Тут же ви зможете приєднатися до народних гулянь, зарядитися яскравими, незабутніми емоціями і, звичайно, насолодитися кухлем смачного гарячого глега.

Вибираючи новорічні тури до Фінляндії врахуйте розташування готелю. У цій країні буде комфортно як любителям тиші і самоти, так і цінителям динамічного відпочинку. Урізноманітнити подорож допоможуть гірськолижні курорти, SPA-центри, а також розваги у великих містах. Таке сусідство обов’язково відіб’ється на цінах за проживання, які в цей період і так знаходяться на піку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *