Одесса

Одесса — місто на півдні України з населенням більше 1 млн. жителів — адміністративний центр однойменної області, з містами-супутниками, Чорноморському і Південним, формує важливий промисловий і торговий комплекс.

Одеса являє собою повністю сформований в Українському Причорномор’ї локальний територіально-виробничий комплекс — промисловий вузол.

Місто розташоване на північно-західному узбережжі Чорного моря, на перетині шляхів з Північної та Центральної Європи на Близький Схід і в Азію.

Розвинена мережа автодоріг, розташування міста в близькості від річок Дунай, Дністер, Південний Буг і Дніпро, а також великі морські порти Одеса, Іллічівськ і Південний — у поєднанні з Одеським міжнародним Аеропортом і залізницею створюють сприятливі унікальні передумови для прийому, обробки, зберігання і транспортування вантажів, а також обробки потужних пасажиропотоків.

В економіці Одеси домінують підприємства, пов’язані з морським бізнесом, поряд з ними важливу роль у життєдіяльності міста відіграють продовольчі, переробні підприємства та підприємства легкої промисловості. Одеський Муніципалітет надає свою пріоритетну підтримку тим галузям промисловості, виробництво яких спрямоване на задоволення різних споживчих потреб. Охорона здоров’я, освіта, житлове будівництво, міський транспорт, культура, комунальні послуги, використання і продаж землі та нерухомості, що перебувають у муніципальній власності, перебувають під нашим контролем і управлінням. Ліцензування підприємницької діяльності також відноситься до компетенції муніципалітету.

Завдяки прекрасним санаторіями, пляжам і комплексам відпочинку Одеса приваблює, особливо в літній період, велика кількість туристів. Розвиток туристичного бізнесу привабливо і прибутково.

З огляду на наявність безлічі освітніх установ, театрів, музеїв, бібліотек та інших об’єктів культурного та освітнього профілю, місто відоме у всьому світі не тільки як Економічний, але також і як Культурний центр.

Одеса гостинно відкриває двері для культурного та ділового співробітництва.

Добавить комментарий