Одесса

Резиденція добра планує розпочати свою роботу ввечері 21 грудня.

Навпроти Міського саду йде активна підготовка до відкриття проекту, повідомляє один з організаторів заходу. Встановлюються реквізити, розгортається торговий павільйон. Волонтери цього року приготували спеціальну розважальну програму, мета якої залучити велику кількість людей. У програму входить проведення різних майстер-класів, колядковий марафону, постановка новорічних і різдвяних вистав. Організатори розповіли, що ярмарок не має однієї конкретної мети збору коштів, натомість він проводить одразу чотири окремі благодійні проекти, долучитися до яких може кожен:

* » Добрий гість » — акція проводиться для збору їжі та продуктів малозабезпеченим і літнім людям. Добровольці можуть залишити волонтерам продуктові пакети, а ті вже самостійно розносять їх особам, які перебувають за межами бідності. Детальніше на Сайты Одессы.

• «Друге життя ваших речей» — популярна в Одесі акція. Організатори вирішили прив’язати її до свята, адже за традицією, перед Новим роком прийнято викидати старі речі. Одесити можуть приносити одяг та взуття, що знаходиться в належному стані, які потім підуть малозабезпеченим, або в дитячі будинки

• «Особливе Різдво» — для особливих дітей. У місті проживає багато дітей з обмеженими можливостями. Бажаючі можуть порадувати таких, принісши якийсь невеликий подарунок-іграшки, канцелярію, сувеніри, книги. З таких дрібниць будуть зібрані і передані подарункові набори особливим дітям.

• «Збери добрий подарунок». Мешканці дитячих будинків, які часто відвідують організатори, залишили волонтерам свої бажання на Новий рік. Допомогти їх хоча б частково виконати може кожен, звернувшись на ярмаркову локацію

Нагадаємо, що «Резиденція добра» проводиться в Одесі вже 25-й рік поспіль. Відвідати ярмарок можна до 30 грудня. Волонтери працюватимуть з 10: 00 ранку до 10: 00 вечора.

Добавить комментарий