Стенды для школы

Стенди для школи під замовлення

Стенди для школи — важливий елемент оформлення шкільного кабінету або коридору. На них розміщується інформація, яка допомагає учням засвоїти матеріал, а також вони служать майданчиком для розміщення новин, фотографій, оголошень. Залежно від призначення стенди умовно можна розділити на предметні та інформаційні, крім цього, вони робляться з різних матеріалів.

Компанія «Стенд прінт» пропонує широкий асортимент стендів і класних куточків:

Предметні стенди;

інформаційні стенди;

стенди з пожежної безпеки;

стенди для школи бібліотеки;

методичні куточки;

куточки для батьків;

стенди з державною символікою.

Стенди для школи коркові

Для того щоб швидко розмістити інформацію, добре підійде корковий стенд. Він являє собою інформаційну дошку, до якої листок або фото кріпиться за допомогою звичайних канцелярських кнопок. Якщо вам потрібно часто міняти інформацію, то це ідеальний варіант. Стенд виготовляється з пластику (ПВХ), на який наноситься коркове покриття. Ці матеріали легкі за вагою, що дозволяє повісити стенд на стіну без будь-яких підготовчих робіт, при необхідності в будь-який момент зняти його, перенести в інший кабінет. Купити пробкові стенди в нашій компанії ви можете за найнижчими цінами. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, які безпечні для оточуючих (екосольвентному чорнило), робимо роботу швидко і добре.

Пластикові стенди для школи

Також ми виготовляємо стенди з пластику (ПВХ) – матеріалу, який характеризується міцністю і довговічністю. Ми пропонуємо економ-основу (товщина пластику 2 мм) і преміум (товщина пластику 4 мм).

Залежно від побажань клієнтів на стенді можуть розташовуватися пластикові прозорі кишеньки – осередки для розміщення інформації. Їх можна зробити будь-якого розміру, а також вертикальної або горизонтальної форми. Додамо, що стенди з пластику можуть бути фігурними або прямокутними, містити будь-яке текстове наповнення і картинки.

Магнітні стенди для школи

Такі стенди виготовляється з ДВП, до якого кріпитися кілька магнітів в певних місцях. Зображення наноситься на захисну плівку Оракал, яка клеїться на основу. Плівка забезпечує зображенню яскравий, насичений колір, а також захищає стенд від пошкоджень і забруднень. До стендів йде комплект оригінальних, яскравих магнітів, їх ви можете з’єднати з тими магнітами, що вбудовані в середину. Магнітний стенд добре підійде для дитячих малюнків і аплікацій, а також будь-якої навчальної інформації. магнитами, которые встроены в середину. Магнитный стенд хорошо подойдет для детских рисунков и аппликаций, а также любой учебной информации.

Добавить комментарий