Театр на Подолі номінований на європейську премію

Трохи з історії театру… Був відкритий в 1987 році і знаходиться на Андріївському узвозі, хоча деякі історики зазначають, що він утворився раніше. Театр відомий своїми професійними акторами, в репертуарі має велику кількість вистав, за що і отримав багато нагород. У 2015 році було вирішено провести реконструкцію будівлі. Але по суті це було будівництво майже з нуля. Адже за весь час існування будівлі його будівництво постійно починалося, припинялося, а потім знову починалося, що викликало псування будівельних матеріалів, пошкодження конструкції тощо.

У 2017 році будівля нарешті було реконструйовано, але його новий і оновлений фасад викликав хвилю обурення у громадян і суперечки про введення в експлуатацію. Але, незважаючи на всі перепони, на сьогоднішній день театр не тільки відкрито, але і номінований на премію як архітектурне досягнення. Це все про Киев.

Нагадаємо, що архітектурною нагородою відзначають один раз на два роки кращі будови, які побудовані за цей час в межах Європи.

Оскільки значення архітектури має соціальний вплив і передає культурне послання, тому і основною метою премії є популяризація і розуміння значущості якості та відображення складності архітектури з точки зору технологічних, будівельних, соціальних, економічних, культурних і естетичних досягнень.

Також відзначимо, що номінантом на премію став не тільки Театр на Подолі, але і Печерська міжнародна школа в Києві, Дачний готель «Глібовка» та Eco-friendly будинок в Київській області, Парковий павільйон в Дніпрі, Центр імені Митрополита Андрея Шептицького при Українському католицькому університеті у Львові, Виставковий комплекс Черкаського зоопарку «Земля ведмедів і вовків».

Добавить комментарий