У Мережі з’явився перший трейлер «Сніговика» за романом Ю Несбе

Студії Universal Pictures і Working Title Films виклали в Мережу перший трейлер кримінального детективу «Сніговик» режисера Томаса Альфредсона. Слабкими нервами краще не дивитися: тривожна атмосфера знаменитого бестселера Ю Несбе передана ювелірно точно.
Цинічного і привабливого поліцейського Харрі Холе грає Майкл Фассбендер. У «Сніговику» він йде по сліду дивного маніяка, який виходить на полювання завжди в один і той же день – день першого снігу. Він вбиває жінок, ховає тіло, а неподалік від місця злочину залишає сніговика. Маніяк грає з Холі в кішки-мишки, підкидає йому записки издевательского змісту. Газетярі називають вбивцю Сніговиком, а вся Норвегія чекає не дочекається, коли все це скінчиться. «Сніговик» – сьомий роман Ю Несбе про сищика Харрі Холе, але, за визнанням багатьох, один з найсильніших. Саме тому екранізацію детективного циклу вирішено було почати з нього.
У картині режисера Томаса Альфредсона (відомий по роботі «Шпигун, вийди геть») крім Фассбендера знімаються Ребекка Фергюсон (колега Холі Катріна Братт), Хлоя Севіньї (Сільвія Оттерсен, одна з жертв), Шарлотта Генсбур (Ракель, кохана Холі) і Джеймс Д’Арси (Філіп Беккер, батько однієї з жертв). Фанати Несбе одностайно сходяться на думці, що Фассбендер – ідеальна кандидатура для ролі Харрі Холе, а трейлер знаходять дуже страшним і сніжним.
«Сніговик» вийде у російський прокат 26 жовтня – час першого похолодання і очікування снігу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *