Вийшов трейлер фільму «Прощай, Крістофер Робін»

Прем’єра фільму, присвяченого письменнику Алану Олександру Милну – творець казкового ведмежати Вінні Пуха, запланована на листопад.
Картина розповідає про стосунки письменника з сином Крістофером Робіном, чиї іграшки надихнули Мілна на створення історій про Вінні Пуха та його друзів. Робота над книгою стала справжньою віддушиною для письменника, який важко переживав Першу світову війну і свою в ній участь. Під час війни Мілн став офіцером британської розвідки і служив в її підрозділі MI7, яке відповідало за пропаганду.
У центрі сюжету фільму «Прощай, Крістофер Робін» – той період у житті письменника та його родини, коли Мілн почав писати свої чудові повісті для сина. Однак потім, коли книгу видали і Мілна накрила з головою всесвітня слава, ці події вплинули на стосунки в сім’ї. До появи казок про Вінні Пуха Мілн вважався серйозним письменником і драматургом, однак після публікації історій про «глупеньком ведмедику» всього його колишні досягнення наче перекреслили. Мілна стали сприймати лише як дитячого письменника, і це неймовірно засмучувало його. Масло у вогонь підливала дружина Мілна Дафна, яка обзивала чоловіка «дитячим писателишкой з тирсою в голові». Будучи світською дамою, вона соромилася його дитячих казок, їй хотілося бути дружиною «серйозну людину».
Фільм знятий у Великобританії і пронизаний не тільки любов’ю до одного з найбільших дитячих авторів, але і неповторною англійської амосферой.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *