Винница

Роботи з реконструкції площі Героїв Небесної Сотні та вулиці театральної у Вінниці розпочали у жовтні. Наразі вже реконструйовано частину площі Небесної Сотні. Про це повідомляє «Винница» із посиланням на сторінку фейсбук Віктора Перлова, який є радником вінницького міського голови.

Нещодавно по вулиці Театральній на 1,5 метра зробили ширше частину проїжджої частини дороги і перемістили, а також розширили зупинку громадського транспорту, демонтували «кишеню», таке рішення дозволить одночасно зупинятися кільком тролейбусам / автобусам, не створюючи пробки. Сьогодні підрядники демонтують зупинку і перенесуть її ближче до Соборної. За інформацією фахівців, розширення дороги до 10 метрів дозволить усунути пробки, а зупинка буде зручною для маломобільних городян і населення в цілому.

Раніше площа називалася Театральна пізніше, після подій Революції Гідності площа отримала нову назву Майдан Небесної Сотні. Зараз площа змінила не тільки назву, тепер вона асоціюється у жителів міста вже не з романтичними побаченнями, а з подіями революції і війни. Тут проходили перші у Вінниці акції протесту проти режиму Януковича. Пізніше в результаті трагічних подій на Майдані прощалися з Героєм Небесної Сотні Максимом Шимко і проводжали в останню путь бійців 95-ї бригади, загиблих при обороні Донецького аеропорту. На честь загиблих героїв, цього року в лютому на площі змонтували Меморіал-Дерево Свободи, біля якого пізніше облаштували інформаційну табличку.

Реконструкція площі продовжиться в наступному році. Згідно з планом тут повинні ще встановити скульптурну композицію у вигляді електронного годинника. Також встановлять нові лавки та урни для сміття, буде оновлено газон та замінено плитку, а також відремонтують фонтани.

Добавить комментарий