Винница

Винница — прекрасне місто з багатою історією. І якщо ви там ще не побували, дуже вам радимо. Поїздка стане захоплюючим туром вихідного дня. Тут можна помилуватися красивою архітектурою міста, відвідати пам’ятки, аналогів яким немає у всій Україні, а ввечері відпочити, спостерігаючи барвисте світломузичне шоу на воді.

Сьогодні ми розповімо про те, що подивитися у Вінниці, про найцікавіші місця і визначні пам’ятки, а також найближчі до них готелі. Головні визначні пам’ятки Вінниці
У місті розташовано як мінімум три унікальних пам’ятки, аналогів яким в інших містах України немає. Це колишня ставка Гітлера, музей-садиба Пирогова і світломузичний фонтан Рошен.

Світломузичний фонтан ROSHEN
Вінницький фонтан ROSHEN-плаваючий. Побудований він в руслі Південного Бугу біля Фестивального острова. Подібних фонтанів в Україні більше Немає — Він єдиний, до того ж це найбільший плаваючий фонтан в Європі. Найвища струмінь досягає 65-70 метрів, а фронтальний розліт води-140 метрів. І все це супроводжується музикою, світловими і лазерними ефектами, а також відео — проекції на водному екрані 16х45 метрів.

Також унікальність Вінницького фонтану Рошен в тому, що вода до нього використовується прямо з Річки, а не зі спеціального басейну. Так що і насосна система спроектована так, щоб витримати екстремальні навантаження. А взимку всю конструкції можна заховати під лід.

Добавить комментарий