Завтра в Санкт-Петербурге откроется книжный салон

Книги 240 видавництв можна буде купити з 25 по 28 травня на Манежній площі Санкт-Петербурга. Книжковий салон – це не тільки продаж останніх новинок і рідкісних видань, але і можливість зустрітися з улюбленими письменниками, послухати їх і отримати автограф.
У різні дні презентації своїх книжок в Санкт-Петербурзі проведуть Едвард Радзинський, Олександра Мариніна, Нік Перумов, Олексій Іванов, Герман Садуллаев, Олена Чижова, Тетяна Москвіна, Леонід Юзефович, Денис Драгунський, Олексій Слаповський і багато інших. Одним з головних подій салону стане презентація збірки «В Пітері жити!» це розповіді відомих людей про улюблених і знакових місцях північної столиці. Про своє Пітері на зустрічі будуть говорити Євген Водолазкин, Андрій Аствацатуров, Олександр Городницький, Михайло Шемякін, Ліза Боярська і Ксенія Раппопорт.
Одна з цікавих знахідок Санкт-Петербурзького книжкового салону – мобільні екскурсоводи. Тепер не вийде загубитися на ярмарку або бігати в пошуках потрібної сцени, де проходить цікава презентація. По ярмарку курсують молоді люди на самокатах-сігвеях, які не тільки розкажуть, куди вам піти в межах книжкового ярмарку, але й із задоволенням розкажуть щодо будь-якої пам’ятки міста.

Добавить комментарий