Зібрання творів Данила Гранина вийде в кінці цього місяця

В кінці липня – початку серпня в «Редакції Олени Шубіної» вийде двотомне зібрання творів Данила Гранина «Ця дивна життя» та «Іду на грозу», особисто схвалені автором. Відомий письменник помер на 99-му році життя в одній з лікарень Петербурга в ніч на середу, 5 липня.
У двотомнику зібрані твори, об’єднані темою науки, наукових досліджень та морального пошуку сенсу життя. До першого тому ввійшли роман «Шукачі» і повість «Ця дивна життя» про видатного биологе Олександрі Любищеве. У другий том увійшов культовий роман початку 60-х років «Йду на грозу» і повість «Зубр» про вченого-биологе Миколі Тимофєєву-Ресовском, чиє ім’я було під забороною.
Останнім художній твір Данила Гранина «Вона і все інше. Роман про кохання і не тільки» вийшов у видавництві Центрполіграф в квітні цього року. У книзі звучать дві фірмові теми Гранина: любов і війна.
Швидше за все, Данило Гранін буде похований на Комарівському кладовищі Санкт-Петербурга, поруч зі своєю дружиною Риммою Майорової. Влада збирається встановити меморіальну дошку на фасаді його будинку і присвоїти ім’я письменника одній з вулиць або площ міста.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *