Що почитати у відпустці, або 10 найкращих книжок цього літа

Що почитати у відпустці, або 10 найкращих книжок цього літа

У відпустці можна не лише засмагати і купатися, але і, нарешті, читати – довго, із задоволенням, не відволікаючись.
Представлені для вас кілька книг нових і вже знайомих, веселих і сумних, з гострим сюжетом і тих, що примушують задуматися про життя.

Романи Джейн Остін – ідеальне пляжне читання : за пристойністю і доброчесністю в цих книгах про кохання киплять справжні пристрасті. І саме для нас головне – у фіналі завжди весілля.

Мар Леві «Між небом і землею» – це чисті жіночі емоції: любов, сльози – і роздуми про те, що важливо. Одного разу пізно ввечері у квартирі самотньої архітектора з’являється красива незнайома дівчина…

Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром». Юна Скарлетт ще не знає, що скоро почнеться громадянська війна і життя зміниться.

Білл Брайсон «Коротка історія майже всього на світі». Геніальна науково-популярна книга: ви дізнаєтеся майже все найважливіше про світ.

Джонатан Троппер «Далі живіть самі». Справжній гімн чоловічому кризи середнього віку (як, втім, і решта п’ять книг цього автора). Що буває, коли чоловік шукає себе, ламає все і будує заново, робить жахливі помилки, але не втрачає почуття гумору? Як не дивно, в результаті все виходить просто відмінно.

Діна Рубіна «Російська канарейка». Сімейна сага в трьох томах: історія кількох поколінь і різних світів, герої то розходяться, то зустрічаються, пов’язані минулим.

Пелам Гренвилл Вудхаус «Дживс і Вустер». Зразковий дворецький, обательный нероба, нескінченні манірні тітоньки – загалом, кращий зразок англійського гумору . А хто вам більше подобається – Дживс або Берті?

«Планета Вода» Бориса Акуніна – нова, хоча і ретроспективна, історія героїчного красеня Фандоріна. Втім, будь-яку книгу з цієї серії можна перечитувати знову і знову – незважаючи на те, що Ераст неминуче стає все старше.

Грегорі Девід Робертс «Шантарам». З одного боку, класичний авантюрний роман – погоні, бійки, мафія і контрабандисти. З іншого – це несподівано глибока філософська книга, в якій автор шукає відповіді на головні питання буття.

Добавить комментарий