Создание сайтов

Создание сайтов

Щоб створити свій сайт онлайн самому було просто, в конструкторі є 190 різних шаблонів. Вони розподілені по тематиках. Найпростіше вибрати найбільш підходящий і трохи змінити. Але це не означає, що не можна переробити шаблон для туристичного магазину, щоб створити веб-сайт юридичної фірми. Можна міняти все: вибирати кольори, кнопки, змінювати і редагувати блоки, додавати фотографії, відео і карти — і зробити свій сайт зручним для клієнтів. Здається, що віддати розробку дизайнерам краще, ніж зробити сайт самому. На ділі без великих бюджетів працювати зі студією не так круто. Студія використовує шаблон, трохи переробить і візьме свою націнку. У конструкторі все простіше: щоб забацати сайт, берете дизайн, міняєте його, як хочете, і редагуєте, коли потрібно. Створення сайту онлайн самостійно — не так складно, як здається. Подивимося, як це виглядає. Детальніше на wdmg.com.ua.

Сайт зі своїм доменом
Ви зможете вибрати: розмістити сайт на безкоштовному піддомені у нас або зареєструвати своє ім’я і прив’язати сайт до нього. Радимо реєструвати свій домен не в безликих зонах .com, .net, .org, а в особливих. Наприклад, в зонах .club, .cafe, .moda, .photos. У нас 1000 варіантів зон для особливих ідей. Пропонуємо не тільки створити сайт з нуля, але і вибрати для нього запам’ятовується ім’я.

Редагуйте в один клік
Щоб замутити сайт, зберіть його з готових блоків. Якщо хочете змінити блок, його не потрібно малювати і верстати. Вибираєте і тягніть, куди потрібно, міняєте розмір, додаєте текст І кнопку. Частина сайту готова. Те ж саме з іншими елементами. Додаєте сторінки, меню, кнопки, кольори, фотографії, відео перетягуванням і простими настройками. Щоб створити сайт самостійно з чотирьох сторінок, потрібно 15 хвилин.

Добавить комментарий