Требу в Одессе

Требу в Одессе

Відвідувачі духовної семінарії мають можливість побачити величезну колекцію різноманітного церковного антикваріату, що представляє собою не тільки духовну, а й історичну цінність. Всі експонати були виявлені в різні часи під час археологічних розкопок. Чоловічий монастир з’явився в Одесі в 1824 році, але в перший рік не міг похвалитися красою і величчю. Навіть храм на його території був дерев’яний. Кам’яний собор Успіння Божої Матері з двома куполами з’явився тільки на наступний рік. Пізніше на території монастиря, навколо головного собору, було розгорнуто масштабне будівництво, що вилилося в появу монастирського храму, корпусу для ченців, дзвіниці, різноманітних господарських будівель. У нас ви зможите Заказать требу в Одессе онлайн.

Важкий період для монастиря і його братів настав з приходом радянської влади. Вже в 1922 році все монастирське майно і цінності були націоналізовані на користь держави. По закінченню 12 років на хвилі боротьби з релігією знищили і основний храм.

Відновлена робота чоловічого монастиря була тільки в 1942 році, в період німецької окупації. Одночасно тут з’явилася резиденція місцевого патріарха і семінарія для навчання священнослужителів.

Добавить комментарий