Отели Львов

Отели Львов

Міцному алко львів’яни віддають перевагу каві, а галасливій дискотеці – книзі. Тому Львів-це не те місце, куди варто їхати за нічним життям. А ось за творчістю і натхненням – Ласкаво просимо. Тим більше що щовечора крім вулиць з вуличними музикантами тут в творчий простір перетворюються багато кафе і бари. Ми розповімо, де знайти найкращій отеля центр львова.

Одне з таких місць-паб-ресторан L’uft (Коперника, 17) – тут вечорами тусується місцева прогресивна молодь і трапляються концерти непопсових музикантів. Вхід безкоштовний, а ціни в меню більш ніж демократичні.

Ще одне гастро-творче місце-арт-кафе «Квартира 35 «(прямо над галереєю» Дзиґа», Вірменська, 35). Щочетверга тут збирається » ДжазКлуб.Львів» з джазовими концертами та джем-сейшенами. В інші вечори жива музика звучить теж.

Ще один Культурний простір Львова-популярне кафе » Копальня кави «(пл.Ринок, 10), де щовечора п’ятниці–неділі грають музичні гурти, також трапляються інтелектуальні розмови з розумними людьми у форматі публічної зустрічі.

Жива музика (оркестр!) вечорами звучить і в Театрі пива «Правда» (пл. Ринок, 32). Також тут час від часу проходять тематичні вечірки і змагання в настільні ігри. Втім, під справжнє мануфактурне пиво будь-яка активність заходить прекрасно.

Якщо є бажання познайомитися з місцевим театром, вирушай в самий негламурний, але креативний і соціальний – «і люди, і ляльки» (Федора, 6). Тут гру з ляльками використовують, щоб говорити на дорослі теми.

Навіть у будні у Львові трапляється щось творче. Щоб бути в темі і планувати програму своєї поїздки, стеж за афішею івентів. Крім стандартного набору кіно-театр на сайті оновлюється інформація про зустрічі з письменниками і мандрівниками, вечірні заходи в кафе і пабах.

Добавить комментарий