Зйомки фільму Empire V за романом Пелевіна почнуться в жовтні

Зйомки фільму Empire V за романом Пелевіна почнуться в жовтні

Режисер Empire V Віктор Гінзбург заявив про завершення кампанії по збору коштів на зйомки фільму про життя вампіра Роми. Тепер ті, хто купив спеціальні акції, що включають участь у зйомках епізодів фільму, чекають виклику на майданчик.
Взяти участь у проекті Empire V (збір коштів вівся на краудфандингової майданчику «Планета») можна було з різними сумами. За 100 рублів – подяка, за 5 мільйонів – пост генерального продюсера фільму (цю опцію, до речі, так ніхто і не вибрав). Акції з участю в зйомках коштували 25 тисяч рублів. За цю суму можна було зіграти вампосексуала в сцені рейву, персонажа московського бомонду, халдея П’ятої імперії або вампіра в сцені дуелі головного героя. Майже 8 мільйонів – це абсолютний рекорд за зборами на вітчизняних краудфандинговых платформах.
«Зараз завершується безпрецедентний кастинг, що охопила всю Росію, ми финализируем графік зйомок і приступаємо до виробництва комп’ютерної графіки у співпраці з провідними світовими художниками», – написав на сторінці проекту Віктор Гінзбург.
Права на екранізацію Empire V Гінзбург придбав ще в червні 2011 року. Причому «з благословення» самого автора. За переказами, після успіху «Generation «П» самий потайний російський письменник сам прийшов до режисера і мовчки поклав на стіл Empire V. Це роман про новообращенном вампіра Ромі, який змушений забути життя простого вантажника і осягнути ази гламуру і дискурсу. Книга вийшла у 2006 році.

Добавить комментарий