Kerasan

Kerasan

Ванни Kerasan — елітна сантехніка з Апеннін
Італійська компанія у власному виробництві сантехнічного обладнання використовує тільки якісні матеріали, які відповідають найвищим міжнародним стандартам. Покупці інтернет-магазину CasaNostra можуть переконатися в цьому особисто. Сантехніка цього виробника користується великою популярністю в європейських столицях, сьогодні купити ванну Керасан можна і в Україні. Продукція бренду легко впізнається, так як її відмінною особливістю є класичний старовинний стиль.

Дизайнерська сантехніка для красивого життя
Італія завжди славилася виробництвом красивої кераміки і меблів для ванної кімнати. Одна з найбільш відомих марок цієї країни — компанія Kerasan, колекції якої завжди виглядають цікаво і стильно. В асортименті бренду представлені оригінальні вироби, що характеризуються плавністю ліній і особливою елегантністю, наприклад:

надзвичайні форми ванної kerasan retro з санфаянса;
акриловий пристінний умивальник;
чорний унітаз;
ексклюзивного виду біде;
нетрадиційна кутова раковина.
Весь товар бренду, представлений в каталозі CasaNostra, має хороші експлуатаційні властивості, відрізняється довговічністю і бездоганним зовнішнім виглядом. Вражає оригінальність виконання кожного сантехнічного виробу, що перетворює їх в дизайнерські шедеври. Про це свідчать численні захоплені відгуки покупців.

Секрет стійкої популярності Kerasan
Компанія проводить безперервні дослідження спрямовані на поліпшення якості своєї продукції. Розробляються власні технології, в результаті чого виробництво постійно вдосконалюється, а випускаються вироби стають все більш витонченими і функціональними. При цьому перевага віддається використанню виключно натуральних матеріалів.

Сьогодні відомий італійський бренд це:

сучасні технології;
досконале виробництво;
цікаві дизайнерські рішення.
Якщо Ви шанувальник класичного стилю, бажаєте додати своєму будинку аристократичність і благородство, але не знаєте, де краще купувати ванни Kerasan в Києві, радимо звернути увагу на салон CasaNostra. У нас Ви завжди знайдете потрібну модель, яка ідеально впишеться в будь-який інтер’єр — від класики до модерну. Цьому сприяє універсальність італійських виробів, що поєднують в собі різні форми і красиві лінії вигинів.

Добавить комментарий