Вывод webmoney

Вывод webmoney

Для роботи з електронними платежами будь-якому сервісу необхідна ліцензія Нацбанку. Відповідно, санкції автоматично анулюють ліцензії на надання фінансових послуг WebMoney. Ми розповімо як провести вывод webmoney

«WebMoney не можна буде приймати до оплати, проводити банківські платежі на інтернет-гаманці системи і виводити з них гроші», – пояснює директор з комунікацій Kredobank Віктор Гальчинський.

За його словами, сервіс втратить більшу частину клієнтів в Україні, всі прямі шлюзи між банками і WebMoney будуть закриті. Системою можна буде скористатися обхідними шляхами, але це буде дорожче і складніше.

Гальчинський згадує торішній приклад заборони » Яндекс.Гроші». «Користувачі все ще можуть проводити операції всередині системи через третіх осіб-посередників»»

У випадку з WebMoney, користувач може знайти посередника поза Україною, перевести свої гроші на його гаманець і отримати назад на картку за комісію.

«Тут виникає питання довіри до сервісу. Якщо посередник не виконає зобов’язання, ніяких важелів впливу на нього не буде, тому що система в Україні поза законом», – продовжує Гальчинський.

Посередником при цьому може бути хто завгодно, що живе за межами України і зареєстрований в системі WebMoney.

Добавить комментарий